Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
08-10-2013,19:33
#1
CRISTIANA_91 Data inregistrarii: 09/09/2011 Mesaje: 0 Online
heei
 
 

Buna, am si eu o rugaminte,vreau sa dezactivez popup-ul si nu reusesc nici cum...Am macbook si nu gasesc nicaieri asa ceva.Ma poate ajuta cineva?

 
12-10-2013,09:09
#2
mauroandrei Data inregistrarii: 04/02/2012 Mesaje: 4 Online
 
 

Buna,vreau si eu sa stiu de ce atunci cand dau logare(la un alt cont),dupa ce imi scriu user-ul si parola imi spune ca este gresit,tinand cont de faptul ca de fiecare data am avut grija sa le scriu corect su user-ul si parola iar apoi dupa 5 incercari imi blocheaza contul ptr 15 min.as vrea si un raspuns va rog.

 
13-10-2013,16:19
#3
simplu_Ratoiul_Donalds Data inregistrarii: 10/07/2012 Mesaje: 1 Online
 
 
Citat de la mauroandrei:

Buna,vreau si eu sa stiu de ce atunci cand dau logare(la un alt cont),dupa ce imi scriu user-ul si parola imi spune ca este gresit,tinand cont de faptul ca de fiecare data am avut grija sa le scriu corect su user-ul si parola iar apoi dupa 5 incercari imi blocheaza contul ptr 15 min.as vrea si un raspuns va rog.

cred ca situatia este cam generala. Atat timp cat nu am primit nici macar un avertisment, de ce nu sunt lasata sa intru pe cont ? De 2 zile e aceasta situatie. Rezolvati erorile.

 
15-10-2013,15:14
#4
Doina2013 Data inregistrarii: 08/07/2013 Mesaje: 1 Online
 
 
Citat de la simplu_Ratoiul_Donalds:

cred ca situatia este cam generala. Atat timp cat nu am primit nici macar un avertisment, de ce nu sunt lasata sa intru pe cont ? De 2 zile e aceasta situatie. Rezolvati erorile.

Exact  la fel patesc si eu la 2 nikuri,ce faceti  fratilor ?....nu e gresit nimc   e activ am jucat cu ele .Si dintr-o data nu ma pot loga pe ele dc?...da ti va rog o explicatie  ce se intimpla  cu saitul asta ?....Pina acum vroiam sa scap de un nik ,si nu puteam doar daca va jigneam pe voi cu cv ...si acum voi le luati fara nici un motiv.Va rog frumos sa dati explicati ce se intimpla ?.Multumesc anticipat ..

 
Pagina 1 din 1
1