Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
02-12-2007,15:08
#1
ivory_p50 Data inregistrarii: 07/11/2007 Mesaje: 0 Offline
pt admini!!!!
 
 

am participat toti la un vot referitor la ce joc am mai dori sa introduceti pe site...si s-a votat sa fie "ruleta" daca nu ma insel...o sa apara sau nu?sau am votat cu totii ca la primarie?:confused: :confused: :confused: :confused:

 
02-12-2007,16:19
#2
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Sigur ca parerea voastra ne intereseaza, altfel nu faceam acel sondaj. Cele mai votate jocuri au intrat deja in atentia noastra si cu siguranta le veti juca aici, chiar daca nu in ordinea in care s-au clasat. Joci.ro este un site care se va dezvolta tinand cont in primul rand de dorintele jucatorilor.

 
03-12-2007,15:51
#3
cioaca_ucigasu Data inregistrarii: 28/11/2007 Mesaje: 0 Offline
Buna ziua
 
 

O inrebare dc bobitzah inca mai joaca si a vb fff urat cu mine si alti utilizatori ? Tare curios sunt de raspuns si in cat timp mil veti da . Multumesc

 
03-12-2007,16:06
#4
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Ai raportat userul bobitzah, iar noi am luat deja masuri. Are un avertisment. Inca mai joaca pentru ca este la prima abatere in decurs de o luna.

Masurile pe care le luam in urma sesizarilor voastre le puteti vedea in pagina Jucatori Sanctionati: http://joci.ro/sanctiuni(1).html
Tipul sanctiunilor le puteti vedea in pagina de Regulament: http://joci.ro/regulament.html

 
05-12-2007,08:35
#5
pisy Data inregistrarii: 16/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

Buna si felicitari! vin de pe doizece unde joc in liga de table si cupa iar jocurile de aici mi se par foarte interesante cu toate ca mai exista mici probleme care sper sa le rezolvati, intrebarea mea este: propunerea unei ligi de table sau de rummy ideea mi se pare foarte interesanta deoarece vad ca exista un interes foarte mare ptr. jocul de rummy romanesc si sper ca si ptr. jocul de table sa existe acelasi interes,mentionez ca intru la rummy de circa o luna si va felicit ca nu se poate injura ca pe alte site!Felicitari inca o data adminilor si sa o tineti tot asa ! in legatura cu liga de table astept un raspuns de la voi daca se poate face sau nu, multumesc!:)

 
05-12-2007,09:57
#6
cristina_sp Data inregistrarii: 18/11/2007 Mesaje: 0 Offline
Ptr Admini Propun Un Ban
 
 

[COLOR="Red"][/COLOR] buna adminilor!

Ash dori sa propun un user ptr ban sau ce masuri luati voi.
Userul este gerard... ce se intampla este ca nu joaka corect ,vb ff urat cu mine si cu un alt amik care joaka aici care se numeshte profesorul.Un ex mai detaliat :ieri mia propus sa jukam la 9k era de fata si alin am jukat si mia furat pktele prin jok incorect,,, astazi ia facut aceasi figura si lui proferosul... sper sa luati masuri sau cel putin intrati si voi la mese sa vedeti cu ochi vostri



un salut

CRISTINA

 
Pagina 1 din 1
1