Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
15-01-2008,20:29
#1
beatzu_giani Data inregistrarii: 17/11/2007 Mesaje: 0 Online
Administratiei
 
 

:)Da, bine v-am gasit..asa deci, tot eu inca o data is inca o data...deci azi am jucat mult si aproape toti jucatori ieseau exact cu cateva zaruri inainte...pai ok bine odata de 2 ori da cand a iesit si al 10lea jucator m-am plictisit sa ajung la sfrasitul jocului si sa raman fara puncte stiu ca el pierde 100de puncte dar...joc asa mereu fara sa iau nici un punct ia mai gasit o solutie va org frumos...va multumesc mult

 
16-01-2008,09:26
#2
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la beatzu_giani:

:)Da, bine v-am gasit..asa deci, tot eu inca o data is inca o data...deci azi am jucat mult si aproape toti jucatori ieseau exact cu cateva zaruri inainte...pai ok bine odata de 2 ori da cand a iesit si al 10lea jucator m-am plictisit sa ajung la sfrasitul jocului si sa raman fara puncte stiu ca el pierde 100de puncte dar...joc asa mereu fara sa iau nici un punct ia mai gasit o solutie va org frumos...va multumesc mult



beatzu_giani, esti jucator de top la noi pe site si joci de ceva vreme, stii bine ca penalizarea pentru cineva care paraseste partida este mai mare decat punctele maxime pierdute de el daca ar termina jocul. Cu alte cuvinte il "pedepsim" deja scazandu-i 100 in loc de 60 cat ar pierde maxim daca ar termina jocul. Nu putem acorda celuilalt puncte pentru a nu se "ceda" puncte usor de pe un cont pe altul.

Poti insa sa eviti astfel de jucatori, abandonurile unui jucator sunt contorizate si tu le poti vedea inainte de a juca cu el. In camera de joc, in partea dreapta sunt afisati jucatorii. Click pe un jucator pt a vedea procentul de partide abandonate de el. Daca procentul e mare, evita-l, inseamna ca a parasit foarte multe jocuri si risti sa nu duci un joc la bun sfarsit.

PS. Nu mai dechide topicuri noi daca postarea ta se incadreaza foarte bine in "Bug-uri si nemultumiri table". Contravine regulamentului forumului si risti sa iti fie stearsa postarea data viitoare.

 
16-01-2008,09:31
#3
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 
Citat de la birmaneza:

buna..vreau sa joc table cu cineva si nu prea inteleg cum...ma poti ajuta?multumesc



Avem un regulament destul de explicit la table, iar imaginile care il insotesc te vor ajuta sa-l intelegi mai usor. Citeste-l, si abia mai apoi incearca sa joci. Aici gasesti regulile de table: http://joci.ro/Table/reguli(1).html
Pentru inceput joaca la o masa cu timp mai mare si cu cineva cunoscut. Bafta!

 
Pagina 1 din 1
1