Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 1
1 
 
Vezi primul necitit
 
17-07-2016,15:42
#1
marianghita Data inregistrarii: 14/12/2010 Mesaje: 0 Online
blocare sait la joc de table..
 
 

mai oameni buni faceti ceva si nu mai blocati jocul de table in timpul partidelor.....noi jucam cinstit si voi va bateti joc de noi ,participantii la acest indragit joc.....personal eu intru sa joc cu oriicine indiferent de  culoare sau nr de pct si joc de placere ...e un mod de a ma relaxa.....cei ce administreaza acest sait va rog atit eu cit si ceilalti jucatori sa faceti ceva si sa rezolvati aceasta pb....domnilor nu va mai jucati cu nervii nostri si as dorii sa ne si raspundeti .....sunteti intelegatori si noi la rindul nostru va multumim anticipat..........

 
08-01-2017,15:28
#2
POPADANIELA66 Data inregistrarii: 04/08/2013 Mesaje: 2 Online
 
 
Citat de la marianghita:

mai oameni buni faceti ceva si nu mai blocati jocul de table in timpul partidelor.....noi jucam cinstit si voi va bateti joc de noi ,participantii la acest indragit joc.....personal eu intru sa joc cu oriicine indiferent de  culoare sau nr de pct si joc de placere ...e un mod de a ma relaxa.....cei ce administreaza acest sait va rog atit eu cit si ceilalti jucatori sa faceti ceva si sa rezolvati aceasta pb....domnilor nu va mai jucati cu nervii nostri si as dorii sa ne si raspundeti .....sunteti intelegatori si noi la rindul nostru va multumim anticipat..........

Acum am vazut si eu cate plangeri sunt si de foarte mult timp  sesizate dar nimeni nu vrea sa faca nimic

 
31-01-2017,22:42
#3
darklord2 Data inregistrarii: 21/11/2016 Mesaje: 2 Online
 
 

ce sa faca?ce au invatat sa anuleze in rest nimic nou pe acest site

 
31-01-2017,22:44
#4
darklord2 Data inregistrarii: 21/11/2016 Mesaje: 2 Online
 
 

cine sa mai intre?si pentru ce?

 
Pagina 1 din 1
1