Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 2 din 38
1234>Ultima   
 
Vezi primul necitit
 
05-02-2008,20:18
#11
soricel Data inregistrarii: 12/01/2008 Mesaje: 0 Offline
 
 

Apreciez si multumesc ca mi-ati raspuns asa repede si ca mi-ati raspuns la intrebare intradevar sunt un pic mai inceata ca am calculatorul de cateva luni dar nelamurirea mea era ca alti tot apuca sa dea cu sec sau sa pluseze chiar daca timpul s-a scurs de cateva secunde bune pe cand la mine imediat ma arunca dupa ce trece timpul e asta e oricum imi place site-ul vostru :)

 
05-02-2008,20:28
#12
Baiat_Finutz Data inregistrarii: 08/01/2011 Mesaje: 0 Offline
Sal
 
 

Salut

Azi mi sa suspendat cont-ul pe 3 zile pt. "injurii" ... Presupun ca voi nu verificatzi si daka cel cu care am avut cearta a injurat si el ... Adika sunt sigur ... Marog nu de asta scriu acest mesaj ...alt ceva vreau sa discut... dupa ce trece suspendarea cont-ului sper k punctele raman intacte ... pt. k am pe el 430 k ... si din cate am auzit de la user-ul cioaca_ucigasul lui cica azi in jur de ora 16:00 i sau furat de pe cont 1300 k ... Stiu deja la faza cu contul lui ce o sa zicetzi ... K pktele au fost jucate k asta atzi raspuns mereu la totzi ...oricum pe mine ma intereseaza sa imi raspundetzi la ce v-am intrebat in legatura cu contul meu daca se poate k sa stiu daka mai are rost sa intru pe el dupa suspendare sau nu .

Bafta !

 
05-02-2008,20:29
#13
Baiat_Finutz Data inregistrarii: 08/01/2011 Mesaje: 0 Offline
Re
 
 

a si inca ceva k am uitat ... contul care m-ia fost suspendat este _baiat_finutz_ ... ca sa stitzi despre ce cont intreb ...

Ms Bafta !

 
06-02-2008,09:05
#14
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Ai acel cont suspendat 3 zile pentru injurii si pentru ca tu esti cel care a inceput cearta. Si daca ne aducem bine aminte ai antecedente la noi pe site. Celalalt user are avertizare pentru pentru ca este la prima abatere. Punctele de pe acel cont nu au nici o legatura cu suspendarea de 3 zile. Vor ramane intacte.

Cat priveste ce ai auzit tu de la alti useri, degeaba acuzi ca dam acelasi raspuns la toti. Chiar se verifica modul in care acei useri si-au pierdut punctele care ei reclama ca au fost furate. Din partea noastra s-au luat toate masurile ca un cont sa nu fie spart, tot ce trebuie sa faceti voi e sa urmati sfaturile noastre privind securizarea contului. Aceste sfaturi le gasiti si in pagina Ajutor: http://joci.ro/ajutor/cum-pot-fi-sigur-ca-nu-imi-"sparge"-nimeni-contul.html

PS. Atentie: conturile multiple sunt interzise prin regulament.

 
06-02-2008,10:04
#15
_SefuL_ Data inregistrarii: 06/02/2008 Mesaje: 0 Offline
Re
 
 

1. Ms. pt raspuns .

2. Am conturi facute din nainte de a fi regulamentul asta care latzi facut voi acum . Daka tot le am de ce sa nu le folosesc ? mai ales uite sa intamplat sa imi fie suspendat _baiat_finutz_ ...acum ce sa fac ? 3 zile sa nu mai intru sa jok poker ? asta e regulamentu ? :rolleyes: Pai atunci mai bine atzi suspenda ip-urile pe 3 zile k sa nu mai intre omu delok alea 3 zile. Asa eu daka mai am si alt cont de ce sa nu intru sa joc cu el ? Eu sunt de acord cu regulamentul vostru stiu k am gresit si nu ma plang k m-ia fost suspendat contul . Dar faza cu conturile multiple e o porcarie pt. k 90% de pe site au cel putzin 2-3 conturi si mi se pare normal .

3. Nu am zis k ii dau dreptate user-ului respectiv , eu am mai jucat si pe alte site-uri poker ani de zile ... si acum nu mai intru pe ele pt. k se sparg conturile . Faza era alta ... Eram eu curios daka minte sau chiar ia fost spart contu :D Oricum pana nu mi se sparge cont-ul mie nu ascult la vorbele altuia ;)

 
06-02-2008,10:46
#16
_SefuL_ Data inregistrarii: 06/02/2008 Mesaje: 0 Offline
Re
 
 

Mereu uit sa scriu cate ceva si mai bag cate un mesaj nou srry :D

Vroiam sa mai zic k daca e asa o mare tragedie sa ai mai multe conturi eu pot sa las un mesaj cu conturile care le am si sa anulatzi din ele pt. k dupa cum am mai spus sunt conturi care le-am facut din nainte de a fi regulamentu asta cu k nu ai voi sa ai mai multe .... Dar vreau sa fiu anuntzat dinainte k sa nu imi fie blocat vreun cont pe care am pkte ... :o

Ms. Bafta . :D

 
10-02-2008,18:16
#17
da_te_dreaq Data inregistrarii: 08/11/2007 Mesaje: 0 Offline
re
 
 

salut ..am o nelamurire ..intr`o zi eu am avut culoare de neagra sh alta cloare de romb..sh m`a faqt ..am ramas 0 ...de ce ?!?!? ...:( astept lamurii ..cu drag ....sh respect ..sal!

 
11-02-2008,09:06
#18
cimitiru Data inregistrarii: 17/01/2008 Mesaje: 0 Online
 
 

bahhhhh salut
:eek:

 
11-02-2008,09:08
#19
cimitiru Data inregistrarii: 17/01/2008 Mesaje: 0 Online
 
 

:p :rolleyes::cool:eeeee poi io tzi`sh zice ma de ce ,dar m`ar bana astia ......ata ete :( nu te putem ajuta
:):o:D;)

 
11-02-2008,09:23
#20
Pisica Neagra Data inregistrarii: 16/07/2007 Mesaje: 0 Online
 
 
Citat de la da_te_dreaq:

salut ..am o nelamurire ..intr`o zi eu am avut culoare de neagra sh alta cloare de romb..sh m`a faqt ..am ramas 0 ...de ce ?!?!? ...:( astept lamurii ..cu drag ....sh respect ..sal!



Sa stii ca la culoare castiga cel care are cartea mai mare, abia daca cartile sunt identice se face departajarea la culoare. Puteai sa te uiti la reguli daca nu stiai.

 
Pagina 2 din 38
1234>Ultima