Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 3
123 
 
Vezi primul necitit
 
29-03-2013,11:05
#1
_aWa_ Data inregistrarii: 15/11/2012 Mesaje: 2 Online
DE CE SUBIECT INCHIS?
 
 

Dc a-ti bagat asa repede subiectul in care ceream detalii si dovezi de vanzare a contului Pho3n1x la SUBIECT INCHIS?Este deranjant cumva?Sau nu aveti dovezi decat pur si simplu speculati?Nu este ceva normal asa ceva si nici ceea ce faceti.Am cumparat de atatea ori puncte pe acel cont,bani care v-au intrat inconturi si voi inchideti subiectul fara macar un raspuns.Datorita ca este un site pe care aveti publicitate si banii din puntele cumparate va intra in conturi, cred ca am dreptul sa ma adresez la PROTECTIA CONSUMATORULUI ,nu credeti?Nu o luati ca o amenintare, dar asa ceva nu este posibil si nici normal.V-am explicat destul de clar si raspicat ca mia fost furat contul.V-am dat detaliile contului de la creeare.Voi il blocati cu nickul vechi nici macar cu nickul schimbat de catre cel care mi la furat.

 
01-04-2013,13:59
#2
Dylyul Data inregistrarii: 18/06/2011 Mesaje: 11 Online
 
 

Asa se raspunde da cateva luni incoace.cu lacatel la postari

 
05-04-2013,00:28
#3
_--arabu--_ Data inregistrarii: 21/11/2007 Mesaje: 1 Online
a
 
 

a

 
11-04-2013,12:48
#4
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la _aWa_:

Dc a-ti bagat asa repede subiectul in care ceream detalii si dovezi de vanzare a contului Pho3n1x la SUBIECT INCHIS?Este deranjant cumva?Sau nu aveti dovezi decat pur si simplu speculati?Nu este ceva normal asa ceva si nici ceea ce faceti.Am cumparat de atatea ori puncte pe acel cont,bani care v-au intrat inconturi si voi inchideti subiectul fara macar un raspuns.Datorita ca este un site pe care aveti publicitate si banii din puntele cumparate va intra in conturi, cred ca am dreptul sa ma adresez la PROTECTIA CONSUMATORULUI ,nu credeti?Nu o luati ca o amenintare, dar asa ceva nu este posibil si nici normal.V-am explicat destul de clar si raspicat ca mia fost furat contul.V-am dat detaliile contului de la creeare.Voi il blocati cu nickul vechi nici macar cu nickul schimbat de catre cel care mi la furat.

Securitatea contului tau nu tine de noi. Ai obligatia sa tii secrete datele contului de pe joci.ro si ale contului de email. Gasesti scris toate aceste detalii aici http://joci.ro/termeni-si-conditii . Tu le-ai "pierdut" pe toate.

Recomand ca in viitor sa instalezi un antivirus bun si sa fii sigur ca nu apesi pe link-uri dubioase - daca insisti ca ti-au fost furate conturile.

"Voi il blocati cu nickul vechi nici macar cu nickul schimbat de catre cel care mi la furat."

Explica-mi te rog propozitia asta. Mi-e neclar care e problema si se poate repara situatia daca imi dai detalii.

 
18-04-2013,19:13
#5
_aWa_ Data inregistrarii: 15/11/2012 Mesaje: 2 Online
 
 
Citat de la sIrenne:

Securitatea contului tau nu tine de noi. Ai obligatia sa tii secrete datele contului de pe joci.ro si ale contului de email. Gasesti scris toate aceste detalii aici http://joci.ro/termeni-si-conditii . Tu le-ai "pierdut" pe toate.

Recomand ca in viitor sa instalezi un antivirus bun si sa fii sigur ca nu apesi pe link-uri dubioase - daca insisti ca ti-au fost furate conturile.

"Voi il blocati cu nickul vechi nici macar cu nickul schimbat de catre cel care mi la furat."

Explica-mi te rog propozitia asta. Mi-e neclar care e problema si se poate repara situatia daca imi dai detalii.

Cel care a furat contul a schimbat nick din pho3nix in fiscutean si a2a oara sincer nu mai stiu in ce la sch.Acu nelamurirea este urmatoare:De ce cand caut la profile exista nickul Pho3nix daca s-a schimbat nick la el si nu o data ci de 2 ori.Si mai ales cum a-ti ajuns la concluzia ca este tentativa de vanzare?Asta nu inteleg.

 
03-05-2013,15:55
#6
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Pho3nix despre care vorbesti nu si-a schimbat niciodata numele de utilizator. M-am uitat la el in cont. Poate e doar un cont cu nume asemanator celui pe care il stii tu. Cel care apare pe site n-a mai jucat din ianuarie 2012.

 
04-05-2013,10:23
#7
_aWa_ Data inregistrarii: 15/11/2012 Mesaje: 2 Online
 
 

Este vorba despre contul Pho3n1x

 
06-05-2013,15:27
#8
francesca_larysa Data inregistrarii: 26/02/2013 Mesaje: 1 Online
de ce este inchis contul meu fara motiv???
 
 

mereu ne inchideti conturile ca sa cumparam de la voi la altii nu le mai inchideti conturile mie mi-ati inchis conturi cu puncte pe ele de la 200.000 pana la 26.000.000 30septembrie 500.000 poker9 26.000.000 yunus_oana1 250.000 va rog frumos dati-mi drumul la conturile acestea si la jucatori sanctionati nu apar nici unul dintre aceste conturi va rog dati-mi drumul si eu nu am facut nimic pe ele uitati-va la vizionari cu nick-ul poker 9 si vedeti ce am facut sau celelalte asta e chiar bataie de joc nimeni no sa mai joace daca faceti asa!!!!

 
06-05-2013,18:23
#9
yodenisayo Data inregistrarii: 05/03/2011 Mesaje: 16 Offline
PENTRU SIRENE
 
 

Draga sirene cred ca nu ai cum sa stii daca utilizatorul pho3n1x a fost  schimbat pt ca tu nu controlezi doar dai sentinte care sa te avantajeze. Daca vrei sa iti improspatez memoria ca sa stii si u ce se intampla e foarte simplu, contul a fost propietatea mea pana ce tu ai decis sa nu mai fie din motive stiute doar de tine \\\\\\\\\\ bun sa revin\\\\\\.Deci contul cu numele de pho3n1x mi-a fost furat de un nemernic care nu are legaqtura cu apa si sapunul (piele neagra)scz pt cuvinte nu sunt jignitoare sunt doar realebun , iar eu in momentul acela  am apelat la renumitul site care imi pierdeam timpul pe el si am trimis un email ca cineva imi fura contul si cer ajutor, spre surprinderea mea mi-a raspuns cineva care se semna Andrei si ma invatat ce sa fac sa recuperez contul, mentionez ca cel care il furase de la mine il schimbase de doua ori , odata in fiscutean si dupa in _paco_, acum stii si tu ca pho3n1x a fost schimbat dar probabil nu era treaba ta sa controlezi a ta fiind doar sa blochezi.Bun dupa ce andrei ma ajutat sa pun o adresa de email noua creata de mine si schimbata de Andrei ai aparut tu SIRENE si ai decis dar retine doar tu ai decis nu si propietarul din momentul respectiv (Andrei)ca contul pho3n1x e suspect de vanzare de cont din motive stiute doar de tine \\\\\\\\\\\ Apropo sirene daca tu imprumuti masina personala la un prieten si el se dovedeste a fi hot si mergi la politie ce ar trebui sa iti raspunda politia\\\\\\\\\\stiu dupa cum ai zis si tu ar trebui sa raspunda asa\\\\\\\\ imi pare rau dar sunteti suspect de vanzare de masini

 
14-05-2013,21:14
#10
moa7475 Data inregistrarii: 21/05/2008 Mesaje: 28 Online
 
 

Dar cand era netul plin cu datele personale(CNP,ADRESA ETC) de cine tinea SECURITATEA.Inainte sa apari tu sirenna eram pe uscat,acum ne ai bagat pe toti la apa.Cat priveste ,,subiect inchis'' este cea mai mare dovada de LASITATE.Petrecem timpul pe JOCI.RO in loc sa fim in alte locuri, pentru ce? De cand este pe mana ta, site ul se duce incet si sigur.Schimbati mottoul cu <<AICI SE APLICA REGULA ,,subiect inchis''>>.

 
Pagina 1 din 3
123