Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
16-03-2013,23:26
#1
capatana_tgv_35 Data inregistrarii: 24/01/2009 Mesaje: 2 Offline
injurii,si joc nesportiv
 
 

Sirene VA ROG FRUMOS SI PE TOTI ADMINISTRATORII sa luati masuri in privinta  userului  14YVE   pt ca ma injurat de toata familia si injuraturi in timp ce eu jukam la masa k sa ma deranjeze   VA MULTUMESC 

 
16-03-2013,23:32
#2
14YVE Data inregistrarii: 11/03/2013 Mesaje: 1 Online
:))
 
 

daca astia te vor crede, felicitari! mai intai sa vada care cum se fac jocurile si apoi sa te ia si pe tine in seama...

 
27-03-2013,13:24
#3
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Nu ai raportat injurii, si fara dovada nu pot da sanctiune. Atunci cand faci raport conversatia e automat copiata si trimisa la admini.

 
27-03-2013,14:33
#4
ma_joc_cu_tine Data inregistrarii: 25/09/2011 Mesaje: 18 Offline
CAT TUPEU
 
 
Citat de la sIrenne:

Nu ai raportat injurii, si fara dovada nu pot da sanctiune. Atunci cand faci raport conversatia e automat copiata si trimisa la admini.

eu am facut zeci de rapoarte ....NU ATI RASPUNS.......am facut printscreen-uri.....NU A-TI RASPUNS.....si acum veniti cu orice fel de tertipuri josnice pt gesturile astea oribile p care le faceti ignorand userii care (NU CUMPARAM PUNCTE) o sa ramaneti singuri voi adminii si o sa va sanctionati sau o sa va ignorati singuri

 
27-03-2013,18:15
#5
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

ultimele rapoarte facute de tine au fost facute pentru baracs si i_am_a_lover_of_women, deci stii cum se fac rapoarte. Pentru jucatorul 14YVE nu ai facut raportare de injurii. Vei fi sanctionat pentru iesirea asta lipsita de educatie. O zi buna.

 
27-03-2013,18:30
#6
7sunshine7 Data inregistrarii: 04/04/2011 Mesaje: 12 Online
 
 

 ASA AI FACUT MEREU SIRENE, in loc sa sanctionezi p cn trebuie sanctionezi tot p cel injurat. cn a zis ceva de 14YVE????????? o sucesti numai cum vrei tu, ai ziscu gura ta ca am facut raport pt i_am_lover_of_women.........dc nu are sanctiune?????????????? esti o mincinoasa, sa iti fie rusine, si care e comportamentul meu lipsit de educatie?????????? USTURA adevarul nu??????hai ca iti postez din nou printscreenurile despre care vb eu si de care te doare in cotca sa vada toata lumea ce admini avem, si nu uita ......NU O SA CUMPAR PUNCTE DE LA VOI NICI DACA MA ROGI FRUMOS SI NICI DEGEABA DACA MI LE DAI NU ACCEPT RESEMNEAZATE SI FA DREPTATE :DOMNISOARA:........ HAI INCHIDE-MI CONTURILE CA ASTA ASTEPTI SI NICI NU MA INTERESEAZA

http://i47.tinypic.com/i2inhz.png

http://i49.tinypic.com/zlofeq.png

IA VEZI DOMNISOARA DESPRE CE VORBIM????????????

UNDE ESTE SANCTIUNEA LUI RADUCU? PENTRU EL ATI STERS PRINTURILE. HAI INCHIDE-MI CONTURILE SA NE DISTRAM PUTIN

 
28-03-2013,00:21
#7
bighys_Gainaru Data inregistrarii: 13/03/2013 Mesaje: 1 Offline
NESIMTIRE TOTALA
 
 

EU AM FACUT 320000000 DE MSG LA ADRESA LOR SI NU MI AU RASPUNS NICIODATA IN PRIMUL RAND ,iN AL DOILEA RAND MI AU ANULAT CONTURI FARA MOTIV IN CARE NU APAR IN LISTA DE SUSPENDATI CUM ESTE POSIBIL DOMNISOARA SIRENA ORI CUM SA STRICAT DE TOT SITUL ASTA EU JOC DE ANI DE ZILE AICI DAR NU MI SA INTAMPLAT NICIODATA ASA SA ANULEZE CONTURI FARA MOTIV ORI CUM INCET INCET SA SCARBESC TOTI DE SITUL ASTA PT CA SUSPENDATI FARA MOTIVE RUSINEEEEE SA VA FIE ESTE O MIZERIE CEA CE FACETI .Pe alti nu ii vedeti ca sunt de ai vostri si de aia nu ii suspendati rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rusineeeeeeeeeee o sa pierdeti toti jucatori cu regulile voastre de 2 lei

 
28-03-2013,15:26
#8
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 

Repetatele clone si conturile create numai pentru injurii nu se mai posteaza la Sanctionati, dar fiecare cont primeste mail cu motivul anularii pe adresa de email atasata contului.

 
28-03-2013,15:28
#9
sIrenne Data inregistrarii: 12/07/2007 Mesaje: 814 Offline
 
 
Citat de la 7sunshine7:

 ASA AI FACUT MEREU SIRENE, in loc sa sanctionezi p cn trebuie sanctionezi tot p cel injurat. cn a zis ceva de 14YVE????????? o sucesti numai cum vrei tu, ai ziscu gura ta ca am facut raport pt i_am_lover_of_women.........dc nu are sanctiune?????????????? esti o mincinoasa, sa iti fie rusine, si care e comportamentul meu lipsit de educatie?????????? USTURA adevarul nu??????hai ca iti postez din nou printscreenurile despre care vb eu si de care te doare in cotca sa vada toata lumea ce admini avem, si nu uita ......NU O SA CUMPAR PUNCTE DE LA VOI NICI DACA MA ROGI FRUMOS SI NICI DEGEABA DACA MI LE DAI NU ACCEPT RESEMNEAZATE SI FA DREPTATE :DOMNISOARA:........ HAI INCHIDE-MI CONTURILE CA ASTA ASTEPTI SI NICI NU MA INTERESEAZA

http://i47.tinypic.com/i2inhz.png

http://i49.tinypic.com/zlofeq.png

IA VEZI DOMNISOARA DESPRE CE VORBIM????????????

UNDE ESTE SANCTIUNEA LUI RADUCU? PENTRU EL ATI STERS PRINTURILE. HAI INCHIDE-MI CONTURILE SA NE DISTRAM PUTIN

Raporteaza injuriile folosind functia site-ului. Site-ul pe care ai pus pozele are prea mult spam.

 
28-03-2013,17:18
#10
7sunshine7 Data inregistrarii: 04/04/2011 Mesaje: 12 Online
 
 

nu nu are prea mult spam ci prea multa indiferenta de la voi pt noi, asta nu e un motiv sa nu sanctionezi p cn merita si sa ma sanctionezi tot  p mn . ti-am postat aici dupa ce am facut zeci de rapoarte si nu le-ai luat in seama ...dc nu are sanctiune userul RADUKU_GEANINA?????????? iti spun eu .....ma amenintat o sapt intreaga ca o sa imi inchida contul ,ca el inchide p cn vrea, am facut rapoarte DEGEABA......DECI CU ALTE CUVINTE ASA ESTE CUM ZICE EL ESTE DE AL VOSTRU DE ACEEA NU IL SANCTIONATI...o sa ramaneti voi si cu el p site cat de curand....voi credeti ca daca imi inchideti contul o sa ma dau cu capul de pereti?????gresit.....voi o sa va dati pt ca pe acest site suntem numai cativa care jucam zilnic si avem mai multe conturi, inchideti-le si vedeti cu cn mai existati...si apropo daca v-ati face treaba corect nu ar mai fi nevoie sa postam printuri dar voi nu v-o faceti asta e problema

 
Pagina 1 din 2
12