Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
05-05-2015,22:05
#1
Florentinandreescu Data inregistrarii: 24/09/2014 Mesaje: 0 Offline
Cea mai proasta alegere
 
 

Ati modificat intreaga prezentare transformand totul in ceva greoi , neatractiv si nefunctional.Am incercat sa fac setarile de confidentialitate si nu salveaza nici o modificare.In mod sigur nu o sa vada profilul nici macar prietenii.Nu mai apar postarile si comentariile prietenilor .Cred ca o sa devina neatractiv tot situl vostru.

 
06-05-2015,19:55
#2
eugenbr Data inregistrarii: 02/11/2009 Mesaje: 1 Online
 
 

Buna seara subscriu celor spuse de florentina, luati ceva masuri admin ca deja vad ca suntem din ce in ce mai putini ,nu se incarca noul format ,in loc sa fie nou si mai usor e pe invers 

 
07-05-2015,06:59
#3
gabriela0013 Data inregistrarii: 07/01/2013 Mesaje: 4 Online
Buna dimineata dragi admin
 
 

De ce nu pot intra la poze, am cautat de am inebunit si nu pot sa le vad, prieteni da eu ba

 
07-05-2015,09:14
#4
_elaela_ Data inregistrarii: 25/04/2012 Mesaje: 10 Offline
Adevarat ca e cea mai proasta alegere
 
 

Totul este uracios la noua  interfata a jocului. Nu se vad prieteniii daca sunt online si in ce camera, nu mai putem vedea fotografiile postate sau nu mai putem posta altele noi . Jucatori din ce in ce mai putini observ ca sunt de la un timp.Va rog luati masuri.

 
08-05-2015,16:06
#5
nebunul_ Data inregistrarii: 28/01/2010 Mesaje: 2 Online
D-lor admini
 
 

Buna ziua ! Este o interfata foarte greoaie, unele butoane nu functioneaza, trebuie sa ma loghez la fiecare intrare plus ca e si o reclama nesimtita care acopera o mare suprafata din pagina si nu te lasa tastezi unde vrei sa intri .

 
09-05-2015,21:36
#6
Anton_Marcel Data inregistrarii: 02/10/2010 Mesaje: 1 Online
 
 
Citat de la _elaela_:

Totul este uracios la noua  interfata a jocului. Nu se vad prieteniii daca sunt online si in ce camera, nu mai putem vedea fotografiile postate sau nu mai putem posta altele noi . Jucatori din ce in ce mai putini observ ca sunt de la un timp.Va rog luati masuri.

Totul arata acum ca la o inmormatare.
Ce ati gandit ( Domnilor ? ) administrarori?

 
10-05-2015,02:35
#7
procuroru_ Data inregistrarii: 03/12/2014 Mesaje: 3 Online
D-lor admini !
 
 

Cred ca va veti inchide singuri ! Initial ati inceput sa anulati conturile care erau pe acelasi IP cum ca ar fi fost CLONE , fara sa tineti cont ca dintr-o familie jucau mai multi membrii de pe acelasi calculator (fiecare cu contul lui)  si ati banat IP-urile , incat sa nu se mai poata crea decat un singur cont. Eu unul, punctele acumulate le consideram un trofeu, munca mea de ani de zile, mandria mea; ... m-ati lasat cu "dosul" gol. Am reusit sa trec si peste asta, acum cu noua interfata in culoare de doliu, mi-ati inchis aproape toate posibilitatile de comunicare cu amicii! Cu tot respectul, va intreb: NOI CHIAR NU CONTAM ? Sunt multi care din cauza noilor politici pe care le practicati au renuntat la acest site ; chiar nu observati ca pe zi ce trece tot mai putini jucatori intra la jocuri? Nu puteati sa mergeti in paralel cu interfata veche, aceasta sa fi fost o versiune beta, pana ati fi facut totul functional ? Mai urmeaza sa treceti la o versiune care sa necesite un PC de ultima generatie si atunci chiar puneti lacat acestui site ! Pacat, pacat, pacat !!!

 
10-05-2015,12:20
#8
aditiv_ady Data inregistrarii: 23/10/2009 Mesaje: 1 Online
buna ziua
 
 

merge foarte greu astept mult pana se logheaza reclame peste tot neatractive si mai complicat nu vad nici macar prieteni , oricum naspa , tine ti tot asa si asa merge prost in tara asta toate...

 
10-05-2015,22:35
#9
maimintit Data inregistrarii: 10/04/2013 Mesaje: 1 Online
 
 

Corect o alegere foarte proasta,mult mai complicat ...si ma inerveaza la culme ,ca trebuie sa ma lologhez de cite ori intru,faceti cv sa ramin logat va rog frumos

 
15-05-2015,22:09
#10
rely13 Data inregistrarii: 10/02/2011 Mesaje: 1 Offline
 
 
Citat de la _elaela_:

Totul este uracios la noua  interfata a jocului. Nu se vad prieteniii daca sunt online si in ce camera, nu mai putem vedea fotografiile postate sau nu mai putem posta altele noi . Jucatori din ce in ce mai putini observ ca sunt de la un timp.Va rog luati masuri.

Subscriu cele spuse de _elaela_ , luati masuri dragi admini , deja sunt foarte putini jucatori.....asta nu va da de gandit?

 
Pagina 1 din 2
12