Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 2 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
15-05-2015,23:51
#11
Scorpionull18 Data inregistrarii: 18/04/2015 Mesaje: 2 Online
 
 
Citat de la procuroru_:

Cred ca va veti inchide singuri ! Initial ati inceput sa anulati conturile care erau pe acelasi IP cum ca ar fi fost CLONE , fara sa tineti cont ca dintr-o familie jucau mai multi membrii de pe acelasi calculator (fiecare cu contul lui)  si ati banat IP-urile , incat sa nu se mai poata crea decat un singur cont. Eu unul, punctele acumulate le consideram un trofeu, munca mea de ani de zile, mandria mea; ... m-ati lasat cu "dosul" gol. Am reusit sa trec si peste asta, acum cu noua interfata in culoare de doliu, mi-ati inchis aproape toate posibilitatile de comunicare cu amicii! Cu tot respectul, va intreb: NOI CHIAR NU CONTAM ? Sunt multi care din cauza noilor politici pe care le practicati au renuntat la acest site ; chiar nu observati ca pe zi ce trece tot mai putini jucatori intra la jocuri? Nu puteati sa mergeti in paralel cu interfata veche, aceasta sa fi fost o versiune beta, pana ati fi facut totul functional ? Mai urmeaza sa treceti la o versiune care sa necesite un PC de ultima generatie si atunci chiar puneti lacat acestui site ! Pacat, pacat, pacat !!!

Subscriu totul.Legat de conturi,nu e foarte greu sa faci diferenta când cineva detine mai multe clone si când e vorba de mai multi membri ai unei familii.Acest lucru mi s-a intamplat si mie,trezindu-ma cu ban pe ip,fara ca in trecut sa fi avut vreo sanctiune,nici eu,nici ceilalti membri,iar asta ar fi trebuit sa dea de gandit.Parca am fi pe timpul lui Ceasca,unde aveai totul cu portia,fiind nevoie de cartela când vroiai sa cumperi ceva.Legat de noua versiune a site-ului,va mai dura timp pana va fi pus la punct asa cum trebuie si vor fi remediate toate erorile.

 
17-05-2015,23:05
#12
tudorel_van Data inregistrarii: 28/04/2015 Mesaje: 2 Online
 
 

-SUBSCRIU CELOR SPUSE DE PROCURORU_O SA AJUNGETI SA JUCATI INTRE VOI ADMINII





 
21-05-2015,19:04
#13
edy01 Data inregistrarii: 15/06/2008 Mesaje: 1 Online
Salutare admini !
 
 

Chiar nu vreti sa faceti nimic in privinta noului format, e o panarama . Nu merg butoane , chat-ul privat se blocheaza , cursorul de la sala la fel se blocheaza ,macar raspundeti la solicitarile noastre in scris sa stim si noi motivul . O zi buna !

 
Pagina 2 din 2
12