Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 2
12 
 
Vezi primul necitit
 
09-01-2008,11:33
#1
beatzu_giani Data inregistrarii: 17/11/2007 Mesaje: 0 Online
Amenintare de la alt jucator
 
 

Citez mesajul primit de la forr3dolars in privat ""bai copile...de ce imi vb tu mie urat ma? risc si 3 rezervoare de benzina si tot dau de tine ..si atata bataie iti dau pana te ia urgenta. sa te mai prind Yo ca dai mesaje acolo pe Forum la sistem. te mananc asculta bine ce-ti zic pai tu vorbesti de mine...ai zis ca ai 1 saptamana si ca abia ai facut 15 mi....pai nu ai cum jegule. ptr ca nu ai cum...nu mai sa joci pe sume mari de puncte....asculta bine ce-ti zic TE MANANC DACA NU IMI VORBESTI FRUMOS. ""Eu joc de palcere nu pentru puncte nu pentru nimik si eu am jucat cate 12 ore pe acest site dar am probleme cu netul dar va asigur ca dupa ce le voi rezolva voi juca cat voi putea de mult si veti vedea adevaratul jucator...nu barbugiul:eek:

 
09-01-2008,11:52
#2
mihnutzu Data inregistrarii: 10/11/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 
Citat de la beatzu_giani:

Citez mesajul primit de la forr3dolars in privat ""bai copile...de ce imi vb tu mie urat ma? risc si 3 rezervoare de benzina si tot dau de tine ..si atata bataie iti dau pana te ia urgenta. sa te mai prind Yo ca dai mesaje acolo pe Forum la sistem. te mananc asculta bine ce-ti zic pai tu vorbesti de mine...ai zis ca ai 1 saptamana si ca abia ai facut 15 mi....pai nu ai cum jegule. ptr ca nu ai cum...nu mai sa joci pe sume mari de puncte....asculta bine ce-ti zic TE MANANC DACA NU IMI VORBESTI FRUMOS. ""Eu joc de palcere nu pentru puncte nu pentru nimik si eu am jucat cate 12 ore pe acest site dar am probleme cu netul dar va asigur ca dupa ce le voi rezolva voi juca cat voi putea de mult si veti vedea adevaratul jucator...nu barbugiul:eek:



Mihnutzu:ce se cearta astia:)):o

 
09-01-2008,12:54
#3
cel mai bun Data inregistrarii: 27/08/2007 Mesaje: 0 Offline
 
 

Mai oameni, jucati-va frumos, eu ma simt foarte bine aici pe site, si mi se pare mult mai fain ca pe altele... chiar daca e mai la inceput.

 
09-01-2008,13:38
#4
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Nu putem sanctiona pe nimeni doar pentru ca il acuzati pe forum, pentru ca nu putem verifica ceea ce spuneti. Repetam mai jos ceea ce am mai scris si cu alte ocazii asemanatoare:

Pentru a sanctiona utilizatorii care incalca regulamentul in vre-un fel (injurii in camera sau pe privat, vanzari de puncte etc.), avem functia de "Raporteaza abuz". Aceasta functie exista la masa de joc (iconul R), in camera si in fereastra de Chat privat. In fereastra de Chat privat, puteti raporta utilizatorul la fel ca in fereastra de Chat public din camera, adica dand click pe numele utilizatorului. Se va deschide o alta fereastra in care descrieti pe scurt ce va deranjeaza. Trimiteti. Vom primi atat plangerea dumneavoastra, cat si dovezile care sa o sustina. Multumim pentru intelegere.

 
17-01-2008,07:10
#5
jerry69 Data inregistrarii: 10/12/2007 Mesaje: 0 Offline
pentru domnisoara L@ra
 
 

mai aveti de gand sa faceti ceva si cu mine va rog pt ca astept un raspuns de la tine in legatura cu punctele aleea de vreo saptamana te rog eu fa ceva si nu ma face sa imi schimb parerea despre site-ul asta . multumesc!!!:o Jerry69

 
17-01-2008,08:28
#6
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Am vorbit cu colegii, regenerarea exista, doar ca trebuie sa ai sub 100 p. Dupa regenerare vei primi 300p. La nici un joc nu mai primesti la regenerare tot atatea puncte cat ai avut initial. Asa ca fii atent cum le joci.

Vom afisa si in pagina de Ajutor, pe langa celelalte intrebari frecvente, detalii despre regenerare:

"Daca se intampla sa ramaneti fara puncte la unul din jocuri sau aveti prea putine si nu mai puteti juca, atunci faceti refresh in pagina camerei in care sunteti in acel moment. Se va active butonul Regenerare Puncte. Click pe acel buton si veti primi puncte.

Atentie: punctele obtinute dupa regenerare sunt mai putine decat punctele primite initial la jocuri, asa ca fiti atenti cum le jucati. In plus, trebuie sa treaca cel putin 10 min. intre regenerari.

Poker:
- puncte initiale: 3000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 500 p
- puncte dupa regenerare: 1000 p

Hold'em Poker:
- puncte initiale: 3000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 500 p
- puncte dupa regenerare: 1000 p

Rummy Romanesc:
- puncte initiale: 3000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 500 p
- puncte dupa regenerare: 1000 p

Rummy pe Tabla:
- puncte initiale: 3000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 500 p
- puncte dupa regenerare: 1000 p

Rummy Etalat:
- puncte initiale: 3000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 500 p
- puncte dupa regenerare: 1000 p

Table:
- puncte initiale: 1000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 100 p
- puncte dupa regenerare: 300 p

Whist:
- puncte initiale: 1000 p
- va puteti regenera daca aveti mai putin de 100 p
- puncte dupa regenerare: 300 p"

 
20-01-2008,12:39
#7
beatzu_giani Data inregistrarii: 17/11/2007 Mesaje: 0 Online
Administratorilor
 
 

Ati spus sa numai pun aici nemultumiri ca nu le mai puneti.ok am intles.dar unde sa pun ca am trimis bug si nu ati raspunspai eu am jucat cu cineva si mai avea la mine in caa o piesa si nu ati dat 60 ati dat 40...si va rog eu unde pot sa vad raspunsurile alea..nu am avut ce face si am scris aici.

 
21-01-2008,09:07
#8
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Daca ai folosit butonul Trimite bug vom investiga ce s-a intamplat in joc.
Daca nu, da-ne mai multe detali: data si ora la care s-a intamplat, eventual partenerul de joc etc.

Revin: am verificat, ai dreptate, exista acea prolema. O remediem in cel mai scurt timp. Multumim pentru semnalare.

 
16-03-2008,04:15
#9
Baietie Data inregistrarii: 18/02/2008 Mesaje: 0 Offline
Sunt socat de versurile de mai sus !!!
 
 

A innebunit lumea?Despre placerea de a te juca,la o tigare si o cafea dimineata nu mai stie nimeni???Credeam ca aici lumea se joaca de amuzament si farmecul jocului,e trist sa vad oameni disperati si ahtiati dupa ce???Puncte???Cred ca cei disperati ar merita sa nu mai aiba acces la acest site,eu unul joc de vreo luna si sunt f.f.f multumit,insa forumul pe care l-am citit astazi m-a intristat...Felicitari si va multumesc pentru acest site,imi faceti diminetile mai insorite !!!

 
16-03-2008,12:58
#10
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Multumim pentru cuvintele frumoase.

Forum-ul acestui site a fost deschis atat pentru aprecieri cat si pentru critici. Si cum partile rele se vad mai repede decat cele bune, pe undeva este normal ca cei nemultumiti sa posteze mai mult. Noi incercam pe cat posibil sa remediem toate problemele, dar de multe ori viteza noastra de lucru nu multumeste jucatorii. In plus, exista prioritati, rezolvam totul in functie de gravitate. De multe ori o probleme care pentru unii este f mare ajunge sa fie rezolvata mai tarziu, pentru ca sunt erori mai importante de remediat.

 
Pagina 1 din 2
12