Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 7
123>Ultima   
 
Vezi primul necitit
 
19-02-2018,16:35
#1
luciansuk Data inregistrarii: 21/11/2017 Mesaje: 12 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

chiar asa are dreptate devoratoarea noi intram de 9 ani de zile zilnic pe accest site investim timp si bani si voi  ne luati la misto reduceti betul la 10k cazinou 20k camera vip si 50k master vi se pare normal? va rog frumos luati masuri va multumesc!

adevarat cum vine asta dupa ce pierdem sute de milioane pe site acum faceti masa mica asta e bataie de joc dupa ce ca numai unu castiga gen melony acum ati micsorat si masa fac pariu ca daca intra 10 jucatori la masa cu melony pe toti ii soate faceti ceva si cu castigu sa castige toti nu numai unu uitativa castig la ea 400 milioane si alti nimic daia numai sunt jucatori pe site asta din cauza ca e prea bataie de joc

 
19-02-2018,19:21
#2
melony Data inregistrarii: 13/11/2014 Mesaje: 4 Online
raspuns la bataie de joc
 
 

buna seara    imi permit sa contrazic  pe onorabili mei parteneri de joc .  Eu  cred ca acest sait a fost creat pentru a ne petrece  o parte din timpul nostru liber intr-un mod mai altfel . nimeni nu este obligat sa cumpere puncte daca nu vrea .exista optiunea ,cu un cadou de 3000 de pct , de a se lansa in competitie .  Eu nu am avut taria sa o iau mocaneste  si deci am cumparat  si nu o data (de nenumarate ori)    dar nu m-a obligat nimeni .  asta apropos de investit bani in sait   dupa cum cred ca  nimani nu a fost obligat .   A FOST SI ESTE PUR SI SIMPLU O OBTIUNE a fiecaruia .  i N    aceea ce priveste  afirmatia lui LUCIANSUK precum ca saitul imi da carte dupa carte ( vorba vine)   va rog sa va uitati (daca se poate) cate cacealmale face .aprope la fiecare mana  . si se mai mira ca nu castiga !!!   dar nu asta e problema!!!  Problema e micsorarea mizei de  joc    Asta au vrut partenerii mei de joc  sa va spuna si sa va roage in acelasi timp   daca se poate  sa reveniti la ceea ce a fost.                                                                   VA MULTUMESC    !!!!!                             

 
19-02-2018,21:29
#3
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
Buna seara
 
 

Decizia de micsorare a mizelor este temporara, pana vom gasi solutii de a-i indeparta pe manari. Nu va pot spune cat va dura, dar nu suntem de acord ca unii sa vanda puncte facute prin jocuri pe mana.Vom vedea ce se va intampla.
PS: Prezenta dvs pe acest site, precum si decizia de a cumpara puncte este doar a dvs, nu va obliga nimeni la nimic.

 
19-02-2018,21:33
#4
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

Buna ziua, vi-se pare normal sa ne luati la misto ori de cate ori aveti chef? cum e posibil un site care se respecta si care vinde pcte sa schimbati regulrile cum vreti voi? e bataie de joc cu deschiderea la mese, tre sa intelegeti ca sunt unii care platesc bani reali pe site si platesc multi bani, nu poti pune miza la masa de 20k si sa ceri maxim 50k cand sunt oameni care au pierdute sute de milioane, cand mai recuperam pctele ? in loc sa mergeti inainte cu site-ul ..tot inapoi mergeti, faceti ceva bun si lasati deschiderile si mizele mari, ce facem cu pctele care le avem? preferati sa nu intre nimeni pe site???? ce putem sa facem pe site daca nu putem juca, repet respectati-va jucatorii ca platim cu banii munciti de noi ...si cu timpul pierdut pe un site unde bate vantul, o zi buna.

Apropo de recuperat punctele, daca jucati cu cei cunoscuti (sau cei necunoscuti) ca manari, nu o veti face niciodata. Asa incercam macar sa va limitam pierderile.

 
20-02-2018,09:06
#5
melony Data inregistrarii: 13/11/2014 Mesaje: 4 Online
Pentru Devoraatoarea
 
 

Cu tot respectul care ti-l port ,dar nu poti sa sti care sant placerile sau senzatiile mele in jocul de pe acest sait ,asa ca te rog fara rautate sa vorbesti numai in numele tau . Iti Multumesc !!!

 
20-02-2018,10:06
#6
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la melony:

Cu tot respectul care ti-l port ,dar nu poti sa sti care sant placerile sau senzatiile mele in jocul de pe acest sait ,asa ca te rog fara rautate sa vorbesti numai in numele tau . Iti Multumesc !!!

Extraordinar melony te-am deranjat vad, hai stati si plangeti pe chat cas mese mici atunci.

 
20-02-2018,14:38
#7
maryanela Data inregistrarii: 05/03/2010 Mesaje: 4 Offline
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Apropo de recuperat punctele, daca jucati cu cei cunoscuti (sau cei necunoscuti) ca manari, nu o veti face niciodata. Asa incercam macar sa va limitam pierderile.

Buna ziua,mulțumim pentru grija dumneavoastră de a ne limita pierderile,deoarece a venit cam tarziu după ce mulți au pierdut intr-un mod inexplicabil in timp ce punctele lor si ale mele s-au dus către un singur jucător,același de câteva luni bune care a avut o ascensiune intr-un timp foarte scurt..de fapt a bătut recordul pe acest site...este chiar atat de norocos?....sau???decizia de a micșora mizele este buna ca ieșim la pensie cu aceleași puncte...si periculoasa dacă va rămâne cel puțin o saptamana asa când se va reveni la mize mari va fi foamea mare după puncte se va juca mai murdar decât pana acum si va fi sinucidere curată sâ mai joci in master cu anumiți jucatori ,multumesc si o zi bună-i va doresc!






 
20-02-2018,14:53
#8
maryanela Data inregistrarii: 05/03/2010 Mesaje: 4 Offline
 
 
Citat de la melony:

buna seara    imi permit sa contrazic  pe onorabili mei parteneri de joc .  Eu  cred ca acest sait a fost creat pentru a ne petrece  o parte din timpul nostru liber intr-un mod mai altfel . nimeni nu este obligat sa cumpere puncte daca nu vrea .exista optiunea ,cu un cadou de 3000 de pct , de a se lansa in competitie .  Eu nu am avut taria sa o iau mocaneste  si deci am cumparat  si nu o data (de nenumarate ori)    dar nu m-a obligat nimeni .  asta apropos de investit bani in sait   dupa cum cred ca  nimani nu a fost obligat .   A FOST SI ESTE PUR SI SIMPLU O OBTIUNE a fiecaruia .  i N    aceea ce priveste  afirmatia lui LUCIANSUK precum ca saitul imi da carte dupa carte ( vorba vine)   va rog sa va uitati (daca se poate) cate cacealmale face .aprope la fiecare mana  . si se mai mira ca nu castiga !!!   dar nu asta e problema!!!  Problema e micsorarea mizei de  joc    Asta au vrut partenerii mei de joc  sa va spuna si sa va roage in acelasi timp   daca se poate  sa reveniti la ceea ce a fost.                                                                   VA MULTUMESC    !!!!!                             

Cu tot respectul domnule melony...cu vocabularul meu de Ferentari  pe care ai spus ca îl am....vezi ca ai făcut  o mare greșeală cuvântul  OBTIUNE....nu este in DEX....opțiune ..da...pai????

 
20-02-2018,15:12
#9
maryanela Data inregistrarii: 05/03/2010 Mesaje: 4 Offline
 
 
Citat de la melony:

Cu tot respectul care ti-l port ,dar nu poti sa sti care sant placerile sau senzatiile mele in jocul de pe acest sait ,asa ca te rog fara rautate sa vorbesti numai in numele tau . Iti Multumesc !!!

Nu pot sa cred melony!!!!la ce plăceri si senzații tari te referi???doar nu faci prostioare pe sub masa când joci cu noi poker????

 
20-02-2018,17:03
#10
luciansuk Data inregistrarii: 21/11/2017 Mesaje: 12 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

domnule TheAnnihilator mai bn ati reseta site-ul si ati da toti useri de la 0 asta e cea mai buna rezolvare o luam toti frumos de la 0 no sa mai exziste manari etc.... lumea o sa cumpere un pachet 2 de puncte si os sa-si vada fiecare de treaba lor eu mi-am spus parerea dumneavoastra sunteti in masura sa decideti ce si cum faceti va multumesc!

athelstan asa e cel mai bine numai ca nu se va intampla ca sunt multi cu miliardee gen melony care ii da site carti ce nu a vzt nimeni asa ceva nu stiu daca mai e cineva asa sa ii dea carti la poker cum e melony eu eu as vrea sa o ia de la 0 dar sigur nu va fii asa referitor la micsorarea meselor e aiurea dupa atata vreme sa facut ceva bine dupa ce alti au facut bani pe site gen malanu dau numesau trezit admini ca sunt multi manari dar nu verifica masa sa vada cat ia melony in 2 ore la 500k

 
Pagina 1 din 7
123>Ultima