Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 7 din 7
 Prima<567 
 
Vezi primul necitit
 
28-01-2019,23:47
#61
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la kaposspuya36:

ce sa zic sunteti o echipa de adminitratori care practic va bateti joc de jucatorideci e inposibil sa pierzi aproape 2 mil de k fara sa vina macar 2 pereci ,,daca a venit de 3 ori,,daca imi vreti punctele luatile frate,,dar nu va bateti joc de noi,,,nu uitati ca stiu cum e sa fi administrator  pe un sitdar la voi e chiar o bataie de doc,,,mai bine anulatimi contul si nu trebuiae sa va mai bateti creeri pe punctele mele,,,vreti sa cumpar ...de cat sa va dau bani voua mai bine iau ceva la copil,,sunteti nu mai zic cum,,,,,,,,,,,,nu e frumos,,,si nu mai zic ca acum 8 ani miati anulat conturi cu millioane de puncte  degeaba,,,aveti voi oameni vostri dar ganditiva si la alti,,,si cand va mai aud ,,,,ca aveti probleme cu situl imi vine sa rad,,,voi nu aveti probleme cu  situl ci cu voi insasi ,,si eu sunt administrator la situl,,filelist,, dar nu se face asa ceva ca pana la voi,,,ce sa va zic ,,sa va fie rusine,atata,,,asta e romania,,,si asta e situl ,,,joci si pierzi si punctele si baniiiiiiii,,e asa?bv voua lasa ca mai pe seara intru si va las toate punctele aicia,,ca sa nu va mai ganditi la ele,,,,bv voua felicitari..mai angajati?poate mai gasiti oameni,,,,nu e bine sa fac o reclamatie stiti voi unde,,,dar nu sunt ca voi obraznic,,,pa si spor la luat k

mai nea kapatos eu nu am putut citi mi a trebuit translator in ce limba ai scris? togoleza? pai la cum scri mai prapastiosule nici  nu ma mir ca pierzi ca vitelul mereu DUTE LA SEPTIC

 
Pagina 7 din 7
 Prima<567