Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 5 din 7
 Prima<34567 
 
Vezi primul necitit
 
23-02-2018,09:11
#41
ivoire Data inregistrarii: 28/07/2014 Mesaje: 10 Online
PT DL ATHELSTAN
 
 
Citat de la Athelstan:

ivoire tu vorbesti de gramatica? D-VOATRA ? si sait in loc de site mai bn taceai domnule doctor 

DRAGULE  ai dreptate  eu nu stiu  ENGLEZA  ,asa de bine cum o sti tu  analfatebule !!!!

 
23-02-2018,09:11
#42
ivoire Data inregistrarii: 28/07/2014 Mesaje: 10 Online
PT DL ATHELSTAN
 
 
Citat de la Athelstan:

ivoire tu vorbesti de gramatica? D-VOATRA ? si sait in loc de site mai bn taceai domnule doctor 

DRAGULE  ai dreptate  eu nu stiu  ENGLEZA  ,asa de bine cum o sti tu  analfatebule !!!!

 
23-02-2018,12:02
#43
_oTo_ Data inregistrarii: 10/01/2010 Mesaje: 5 Offline
Hai sa te ajut sa scrii corect o fraza in limba romana
 
 

Domnule doctor, este o scuza pentru ca nu cunosti limba engleza, dar limba romana o faci praf ori de cate ori te apuci sa scrii (cu 2 de "i") ceva! De aceea am sa te ajut sa scrii corect romaneste. Fraza in care ai "ucis" limba romana se scrie corect astfel:" Dragule, ai dreptate! Eu nu stiu limba engleza asa de bine cum o stii (2 de "i") tu! Analfabetule!" (cuvantul "analfatebule" nu exista in DEX).
Eu iti recomand calduros sa nu mai scrii (cu 2 de "i") nimic pentru ca te faci de ras! Nu de alta, dar esti medic! Oare profesezi la fel de prost cum scrii? Sper ca nu este asa si ca toti dintii pusi de tine le raman in gura saracilor care au ajuns pe mana ta! Sau faci treaba de mantuiala pentru ca pacientii sa revina si sa-ti ingroase portofelul?
Nu am pus niciun emoticon pentru ca nici macar de ras nu esti! Esti de tot plansul, crede-ma! As vrea sa ma adresez cu "dumneavoastra" (ce corect l-am scris, nu ca tine), dar nu meriti!
Si mai este ceva: ce om mai intra dimineata la orele 6.34 si 6.53 sa isi verse of-ul pe forum? Doar unul ca tine (nu stiu sa te categorisesc si nici nu vreau sa te jignesc), ce doreste cu orice pret sa isi recapete contul pe care din prostie si l-a inchis singur! Stiai doar ca mai devreme sau mai tarziu se vor descoperi neregulile pe care le-ai facut cu cei de la care ai cumparat puncte! Degeaba arunci cu noroi in stanga si in dreapta, singurul vinovat care a inchis jocul de poker pe acest site (nu "sait") esti doar TU!
Acum nu iti spun decat sa ai succes in orice iti propui sa faci! Sa ai o zi buna si nu te supara ca ti-am corectat frazele scrise mizerabil de tine, dar nu mai puteam suporta! Daca vrei, iti pot scrie si in limba engleza tot ce ti-am scris in limba romana, dar nu garantez ca ma vei intelege (nu stii limba engleza, chiar tu ai spus-o!)
Sa fii iubit! (si de malasorte, dar el mai mult te-a iubit pentru banii ce ii dadeai pe punctele transferate)
Sper ca nu te-ai suparat...

 
24-02-2018,19:29
#44
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

bre nea meloane ce tot intri sa comentezi pe aici  moartea te cauta pe acasa si u te ti tare

Urat sa jignesti pe cineva despre cum arata, aratam cum nea lasat Dzeu, aici vorbim de mizele de joc, deci fara offtopic.

 
28-02-2018,13:12
#45
Jubile Data inregistrarii: 28/01/2015 Mesaje: 1 Online
POKER
 
 

Buna ziua. Vad de cateva zile bune o gramada de discutii despre melony, malasorte,manari si transferuri sau despre cat de norocos este un jucator si cum numai el castiga.Nu vreau sa tin partea cuiva insa hai sa judecam limpede. Este cineva suparat atunci cand castiga? Se supara cineva cand are carte intr una?.Nu cred.Este vorba de norocul fiecaruia.Sunt exemple multe aici cum s-au saltat conturi, cum unii s-au ridicat foarte rapid, cum joaca cu zilele fara oprire in 2 la joc,cum un miliard de la un jucator ajunge la alt jucator , cum altul castiga 300 milioane intr o zii.Nu va obliga nimeni sa cumparati puncte, sa jucati mize mari, sa jucati cu cineva la masa pe care il credeti ca joaca nesportiv.Inca ceva, aruncam cu pietre in altii , insa pe noi ne privim? este cineva corect 100%? simpatii  si antipatii vor fii tot timpul. Este un joc de noroc,ne suparam, enervam sau uneori suntem bucurosi.Intram aici sa ne distram, dar oare mai gasim distractia? Nu cred. Rautate multa, invidie, injuraturi.Eu am o perioada buna de cand nu mai intru sau nu o mai fac atat de des. Motivul?...Oamenii, jucatori,placerea jocului.Acum referitor la mize....Consider ca este o greseala foarte mare.A fost ceva foarte bun cand s au marit mizele acum ne intorcem inapoi.Nu te obliga nimeni sa joci mare, este optiunea fiecaruia.As vrea sa va dau si cateva exemple pe doizece se vand conturi la greu, manarii la fiecare secunda si culmea jucatori f multi. Probabil ca sunt  si multi ce odinioara jucau aici. Din punctul meu de vedere joci .ro este peste doizece la grafica  insa culmea ei au jucatorii.Cand site ul a fost preluat de dumneavoastra am avut cu anihiliator cateva discutii, nu eram un sfant inainte si am promis ca daca judeca drept o sa mi vad de treaba mea. Am facut o.Consider ca nici noi jucatorii nu avem acel fayr play  cum la fel consider ca pentru a devenii acest site mai bun ,tine si de dumneavoastra, cei  cel il administrati.Discutii si polemici vor fii tot timpul, nu se poate fara ele, insa sper ca de azi inainte sa fie si constructive. Va doresc  intelepciune multa si  o zi buna.

 
01-03-2018,22:57
#46
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 

Mai asteptam mult? deja ne-am plictisit....bine macar ca reusiti sa reglati chestia cu transferurile, 

 
02-03-2018,00:42
#47
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

va rog frumos domnilor adminii vrem sa jucam. Sunt comvins ca jucatori acestui site si-au invatat lectia si pe vitor o sa fie un ok de poker curat bazat pe inspiratie si noroc!

Ca sa fiu putin mitocan, HO! O sa fie ceva, nu stiu ce, poate nimic, poate altceva, aveti rabdare!

 
02-03-2018,00:43
#48
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Ca sa fiu putin mitocan, HO! O sa fie ceva, nu stiu ce, poate nimic, poate altceva, aveti rabdare!

Am zis o luna de zile. Ca o fi mai mult sau mai putin, vedem.

 
20-03-2018,21:25
#49
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 

Mai asteptam mult ??? deja a trecut o luna de zile , si nu vad nimic schimbat pe site.

 
21-03-2018,16:20
#50
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 

cu cat astepti mai mult cu atat pofta este mai mare
asta i pohta ce am pohtito ionenea jiji

 
Pagina 5 din 7
 Prima<34567