Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 4 din 7
<23456> 
 
Vezi primul necitit
 
21-02-2018,16:19
#31
Mrs_Ferdoser11 Data inregistrarii: 21/02/2018 Mesaje: 3 Online
 
 
Citat de la Athelstan:


Domnule Malasorte17 nu te mai da dept whizzard ai uitat cand  vindeai puncte lui piticu_arb  50mil pe 50lei cod playsafe si ma rugai sa intru la masa sa te ajut?si ti-am spus ca nu vrei ca imi e frica dupa aceia ai vandut lui sparky3535 100mil pe un cod playsafe de 100lei rog admini sa verifice sa vada ca eu nu mint si cand imi spunei pe fb ca melony e zgarcit ca lai crescut de la 200 mil pana la 1miliard 200 si ca cel mai mult tia trimes 200lei si dpa mai mult de 50 lei nu vroia sa iti mai puna? ai mai vandut si lui andrey ala de a fost anulat dpa a facut piticu_arb alt cont shapton si ai inceput iar sa ii vinzi pe playsafe daca admini verifica o sa te prinda multumesc domnilor admini ca isi fac datoria tot respectul!

Este usor sa arunci cu noroi in altul,ura si invidia pe acest site este mare! Eu mi-am cumparat 14 milioane de puncte si am facut 300! Nu inteleg de ce sunt anulat!Pentru ce ai spus ar trebui sa iti ceri scuze,este usor sa spui orice despre oricine numai ca sa faci rau!Pot sa inventez si eu orice despre oricine..de exemplu transferuri repetate Athelsan-Luciansuk..Athelsan-Picken Pick. Ai strigat pe chat cum ca lai ajutat pe Lucian si el ti-a intors spatele..cum ai jucat 5 milioane mana si ti-a dat sec ultima mana cu full zicand ca ti-o lasa ai spus cu gura ta! Dupa cum vezi se poate scrie orice si tot nu se poate verifica ! Daca este adevarat domnul admin sa ia masuri la afirmatile acestea!

 
21-02-2018,17:24
#32
Mrs_Ferdoser11 Data inregistrarii: 21/02/2018 Mesaje: 3 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

sa verifice domnii admini si sa anuleze pe cine cred ei ca sunt vinovati nu mai esti whizzard acum? tu ai stricat site asta mai ales masterul de cand ai inceput sa vinzi puncte pe playsafe din cauza ta suferim toti ai facu 300 de mil de la 14mil spune si cum le-ai facut cu ajutorul lui melony  jucai pe mana cu el domnule Malasorte17 el tea crescut de la 14 mil la 300 ca avea datorie fata de tine ca lai ajutat de la 200 mil sa faca miliardul sau ai uitat din cauza ta suferim toti acum

Pot spune si eu orice despre tine! Vreau dovada unde am jucat neregulamentar si unde am facut transfer si de tot ceea ce sunt acuzat! Vreau sa se faca verificari!

 
21-02-2018,19:38
#33
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 

Din punctul meu de vedere, discutia este inchisa.
Nu ma intereseaza afirmatiile si acuzele aruncate de o parte si de alta decat la mod informativ. Daca nu sunt insotite si de probe, nu au nicio valoare.
Asa cum am mai spus, nu imi permit sa dau sanctiuni decat pe baza de probe, deci Malasorte, Melony si Southampton_ au fost prinsi (am probe despre jocul lor nesportiv). La fel si despre toti cei sanctionati mai aspru sau mai usor.
In legatura cu mizele, voi lua o decizie in 2 sapt - max 1 luna, si veti vedea la acel moment care va fi aceea.
Pana atunci, va recomand sa cititi http://joci.ro/regulament si http://joci.ro/sanctiuni
Toate cele bune va doresc.

 
21-02-2018,19:39
#34
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la Mrs_Ferdoser11:

Pot spune si eu orice despre tine! Vreau dovada unde am jucat neregulamentar si unde am facut transfer si de tot ceea ce sunt acuzat! Vreau sa se faca verificari!

Dovada este la noi. Ti-o vom prezenta, daca va fi cazul, la proces.

 
21-02-2018,21:34
#35
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Din punctul meu de vedere, discutia este inchisa.
Nu ma intereseaza afirmatiile si acuzele aruncate de o parte si de alta decat la mod informativ. Daca nu sunt insotite si de probe, nu au nicio valoare.
Asa cum am mai spus, nu imi permit sa dau sanctiuni decat pe baza de probe, deci Malasorte, Melony si Southampton_ au fost prinsi (am probe despre jocul lor nesportiv). La fel si despre toti cei sanctionati mai aspru sau mai usor.
In legatura cu mizele, voi lua o decizie in 2 sapt - max 1 luna, si veti vedea la acel moment care va fi aceea.
Pana atunci, va recomand sa cititi http://joci.ro/regulament si http://joci.ro/sanctiuni
Toate cele bune va doresc.

Bun va doresc o zi buna si ne vedem peste o luna, tare curios sunt cati vor mai intra in luna asta la poker, adevaru ca va si permiteti sa ne luati la misto si sa ne interziceti practic sa jucam poker, banuiesc ca in luna asta va bate vantul prin camerele de poker, ca deobicei zic eu, cius,

 
21-02-2018,22:19
#36
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

Bun va doresc o zi buna si ne vedem peste o luna, tare curios sunt cati vor mai intra in luna asta la poker, adevaru ca va si permiteti sa ne luati la misto si sa ne interziceti practic sa jucam poker, banuiesc ca in luna asta va bate vantul prin camerele de poker, ca deobicei zic eu, cius,

Daca bate vantul prin camerele de poker, CA DE OBICEI, de ce as mai schimba ceva? Spune-mi tu.

Eu ma gandisem sa deschid Mastersul, dar doar pentru jocuri 1 la 1. Cine vrea sa piarda sau sa castige, sa isi asume si sa nu mai existe suspiciuni de telefoane, skype sau alte alea. Ai jucat, ai jucat pe pielea ta, pe norocul si stiinta ta.

 
21-02-2018,22:21
#37
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

Bun va doresc o zi buna si ne vedem peste o luna, tare curios sunt cati vor mai intra in luna asta la poker, adevaru ca va si permiteti sa ne luati la misto si sa ne interziceti practic sa jucam poker, banuiesc ca in luna asta va bate vantul prin camerele de poker, ca deobicei zic eu, cius,

PS: Nu iau pe nimeni la misto, dar nici nu vreau sa fiu eu cel luat la misto. Si am cam fost pana acum. Mi-a ajuns, asa ca aviz amatorilor!

 
21-02-2018,23:16
#38
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Daca bate vantul prin camerele de poker, CA DE OBICEI, de ce as mai schimba ceva? Spune-mi tu.

Eu ma gandisem sa deschid Mastersul, dar doar pentru jocuri 1 la 1. Cine vrea sa piarda sau sa castige, sa isi asume si sa nu mai existe suspiciuni de telefoane, skype sau alte alea. Ai jucat, ai jucat pe pielea ta, pe norocul si stiinta ta.

Interesanta ideea cu 1 vs 1 , in fine sper sa reusesti sa gasesti o solutie cat mai buna sa putem juca mai repede, macar daca jucam 1 vs 1 sper sa putem cere cat mai mult sa fie o limita de 2-5 milioane (eu zic ce mi-as dori, nicidecum impun eu ceva), si da cam bate vantul peste tot, nu stiu de ce acest site a scazut atat de mult , ianinte erau si 900 persoane online , erau 2-3 camere plina la poker, acest site sa dus in jos numai din vina si ambitia vechiul admin si patron Adi , ani de zile ne-am rugat sa faca mese mari la poker, el a tinut-o pe a lui, si vad ca aceeasi politica o folositi si acuma, am si eu o intrebare ce aveti de pierdut daca ne faceti pe plac? va zic eu nimic, din contra aveti numa de castigat, oamenii pierd pctele mai repede si cumpara de la site, plus de asta vor reintra jucatorii din nou la poker, practic merita incercat sa gasiti o solutie sa populati din nou acest site.O SEARA BUNA.

 
22-02-2018,06:34
#39
ivoire Data inregistrarii: 28/07/2014 Mesaje: 10 Online
PREA NE LUATI DE PROSTI !!!!!
 
 
Citat de la Athelstan:

Domnule Admin TheAnnihilator cu tot respectul daca faceti masterul 1vs1 se vor vinde si mai rau puncte stiti dc o sa se joace 1vs1 si cel care vrea sa transfere puncte celui lalt jucator va schimba cartile in asa fel sa nu prinda nimic o sa le fie mult mai usor asa va rog sa va mai ganditi si poate gasiti o solutie mai buna !

SPUNETI  ca daca  vrem sa vedem dovezile (cu data si ora} sa va dam in judecata si la proces le  vom vedea!!!! SERIOS??? Cine sa va dea in judecata  ?  Copiii  astia  ? care  ciupesc  de la parinti  cate 100 lei  sa se joace si  ei ?  casnicele care isi mai umplu timpul? sau vreo vaduva singuatica?   CRED CA GLUMITI    STITI  bine  ca nu va da nimeni in judecata   JUDECATORUL santeti d-voastra .UN  JUDECATOR influentat de niste  agramati , adevaratii  manari   / carora  le-am cam stricat  eu planurile cu asa zisul meu noroc  !!!!   DATORITA    D-VOATRA   ati ajuns in impas cu saitul  si acum nu aveti curajul sa recunoasteti   si nici macar solutia  pt acest sait pe care l-ati adus in pragul falimentului !!!!  NU AVETI NICI O DOVADA  M-ATI ANULAT AIUREA  , CUM AIUREA A AJUNS  SI SAITUL ASTA        DACA V-AM JIGNIT CU CEVA  DATIMA- IN JUDECA!!!!


 
22-02-2018,06:53
#40
ivoire Data inregistrarii: 28/07/2014 Mesaje: 10 Online
erata
 
 
Citat de la ivoire:

SPUNETI  ca daca  vrem sa vedem dovezile (cu data si ora} sa va dam in judecata si la proces le  vom vedea!!!! SERIOS??? Cine sa va dea in judecata  ?  Copiii  astia  ? care  ciupesc  de la parinti  cate 100 lei  sa se joace si  ei ?  casnicele care isi mai umplu timpul? sau vreo vaduva singuatica?   CRED CA GLUMITI    STITI  bine  ca nu va da nimeni in judecata   JUDECATORUL santeti d-voastra .UN  JUDECATOR influentat de niste  agramati , adevaratii  manari   / carora  le-am cam stricat  eu planurile cu asa zisul meu noroc  !!!!   DATORITA    D-VOATRA   ati ajuns in impas cu saitul  si acum nu aveti curajul sa recunoasteti   si nici macar solutia  pt acest sait pe care l-ati adus in pragul falimentului !!!!  NU AVETI NICI O DOVADA  M-ATI ANULAT AIUREA  , CUM AIUREA A AJUNS  SI SAITUL ASTA        DACA V-AM JIGNIT CU CEVA  DATIMA- IN JUDECA!!!!


corect--  * -DACA AM GRESIT CU CEVA  DATI-MA IN JUDECATA*   (cu scz de rigoare)

 
Pagina 4 din 7
<23456>