Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 6 din 7
 Prima<4567 
 
Vezi primul necitit
 
22-03-2018,21:33
#51
Athelstan Data inregistrarii: 05/09/2016 Mesaje: 19 Online
 
 
Citat de la Juliyen:

cu cat astepti mai mult cu atat pofta este mai mare
asta i pohta ce am pohtito ionenea jiji

Domnule Julien tu razi de toata lumea si esti cel mai incult agramatic al site-ului!

 
22-03-2018,23:04
#52
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

Domnule Julien tu razi de toata lumea si esti cel mai incult agramatic al site-ului!

Adevarat, el stie doar sa faca misto la mese de lume, in rest cum ai spus si tu.

 
23-03-2018,20:50
#53
_SORYN Data inregistrarii: 29/09/2014 Mesaje: 55 Online
 
 

desenati dc nu stiti sa scriti mai repede admir un chici 

 
23-03-2018,22:38
#54
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la Jubile:

Buna ziua. Vad de cateva zile bune o gramada de discutii despre melony, malasorte,manari si transferuri sau despre cat de norocos este un jucator si cum numai el castiga.Nu vreau sa tin partea cuiva insa hai sa judecam limpede. Este cineva suparat atunci cand castiga? Se supara cineva cand are carte intr una?.Nu cred.Este vorba de norocul fiecaruia.Sunt exemple multe aici cum s-au saltat conturi, cum unii s-au ridicat foarte rapid, cum joaca cu zilele fara oprire in 2 la joc,cum un miliard de la un jucator ajunge la alt jucator , cum altul castiga 300 milioane intr o zii.Nu va obliga nimeni sa cumparati puncte, sa jucati mize mari, sa jucati cu cineva la masa pe care il credeti ca joaca nesportiv.Inca ceva, aruncam cu pietre in altii , insa pe noi ne privim? este cineva corect 100%? simpatii  si antipatii vor fii tot timpul. Este un joc de noroc,ne suparam, enervam sau uneori suntem bucurosi.Intram aici sa ne distram, dar oare mai gasim distractia? Nu cred. Rautate multa, invidie, injuraturi.Eu am o perioada buna de cand nu mai intru sau nu o mai fac atat de des. Motivul?...Oamenii, jucatori,placerea jocului.Acum referitor la mize....Consider ca este o greseala foarte mare.A fost ceva foarte bun cand s au marit mizele acum ne intorcem inapoi.Nu te obliga nimeni sa joci mare, este optiunea fiecaruia.As vrea sa va dau si cateva exemple pe doizece se vand conturi la greu, manarii la fiecare secunda si culmea jucatori f multi. Probabil ca sunt  si multi ce odinioara jucau aici. Din punctul meu de vedere joci .ro este peste doizece la grafica  insa culmea ei au jucatorii.Cand site ul a fost preluat de dumneavoastra am avut cu anihiliator cateva discutii, nu eram un sfant inainte si am promis ca daca judeca drept o sa mi vad de treaba mea. Am facut o.Consider ca nici noi jucatorii nu avem acel fayr play  cum la fel consider ca pentru a devenii acest site mai bun ,tine si de dumneavoastra, cei  cel il administrati.Discutii si polemici vor fii tot timpul, nu se poate fara ele, insa sper ca de azi inainte sa fie si constructive. Va doresc  intelepciune multa si  o zi buna.

mai repede copiez Sogunul

 
23-03-2018,23:40
#55
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 

Dasta sa dus site-ul asta in jos, avem admini care nu comunica cu noi si cand o fac nu ne lamureste cu nimic, dar anuleaza la greu, au activitate dar sa ne dea o explicatie de ce si cat tre sa asteptam sa dea drumu la mize...nu o fac, ma rog , nu stiu ce ar mai putea fi atractiv pe un site care abia ne strangem 5 la o masa.

 
24-03-2018,09:53
#56
Juliyen Data inregistrarii: 29/10/2014 Mesaje: 115 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

Dasta sa dus site-ul asta in jos, avem admini care nu comunica cu noi si cand o fac nu ne lamureste cu nimic, dar anuleaza la greu, au activitate dar sa ne dea o explicatie de ce si cat tre sa asteptam sa dea drumu la mize...nu o fac, ma rog , nu stiu ce ar mai putea fi atractiv pe un site care abia ne strangem 5 la o masa.

ca sa te repeti ca un papagal ai pus ceasul sa sune?ca numai nemultumiri citesc de la tine , cum isi vand jucausii punctele in targ si sa jignesti in fel si chip mai limitatule.

 
24-03-2018,15:08
#57
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 

Domnule _Soryn , __Nasul sau Juliyen cum vrei sa iti spun? care din noi jigneste mai mult?? vezi ca am 10 ani pe site si nu am o avertizare macar , tu sti numai sa provoci lumea la mese si sa razi de noi, daia iei x la orice masa, o sa ajungi sa joci cu toate 3 conturi la masa poate asa nu iti da nimeni x, apropo parca nu era legal sa ai mai multe conturi.

 
25-03-2018,22:30
#58
_SORYN Data inregistrarii: 29/09/2014 Mesaje: 55 Online
 
 
Citat de la DeVoRaToArEa:

Domnule _Soryn , __Nasul sau Juliyen cum vrei sa iti spun? care din noi jigneste mai mult?? vezi ca am 10 ani pe site si nu am o avertizare macar , tu sti numai sa provoci lumea la mese si sa razi de noi, daia iei x la orice masa, o sa ajungi sa joci cu toate 3 conturi la masa poate asa nu iti da nimeni x, apropo parca nu era legal sa ai mai multe conturi.

In prima parte te ai exprimat bine''domn''dar ai obosit. pai bine ma pokemonule dc ai 10 ani vechime vrei si pensie? Eu  nu provoc cu toate ca sunt provocatordar tot cei de teapa ta vin si scot fel de cuvinte pe care cred ca nu le intelegeti cat despre 3 conturi incerc sa te inteleg

 
27-03-2018,23:01
#59
DeVoRaToArEa Data inregistrarii: 18/08/2008 Mesaje: 76 Online
 
 
Citat de la _SORYN:

In prima parte te ai exprimat bine''domn''dar ai obosit. pai bine ma pokemonule dc ai 10 ani vechime vrei si pensie? Eu  nu provoc cu toate ca sunt provocatordar tot cei de teapa ta vin si scot fel de cuvinte pe care cred ca nu le intelegeti cat despre 3 conturi incerc sa te inteleg

Putin imi pasa mie de tine cumetre, spune-mi la cate mese ai voie sa joci? cum te vede lumea cum iti da X , de poama buna ce esti, si numai face offtopic, aici e vorba de mesele de joc, vad ca adminii nu dau doi lei pe noi, nici macar nu lasa mesele cum erau inainte, vor cu tot dinadinsu sa ramana site-ul gol, nu ca ar fil plin.

 
28-01-2019,17:33
#60
kaposspuya36 Data inregistrarii: 02/02/2016 Mesaje: 2 Online
admini
 
 

ce sa zic sunteti o echipa de adminitratori care practic va bateti joc de jucatorideci e inposibil sa pierzi aproape 2 mil de k fara sa vina macar 2 pereci ,,daca a venit de 3 ori,,daca imi vreti punctele luatile frate,,dar nu va bateti joc de noi,,,nu uitati ca stiu cum e sa fi administrator  pe un sitdar la voi e chiar o bataie de doc,,,mai bine anulatimi contul si nu trebuiae sa va mai bateti creeri pe punctele mele,,,vreti sa cumpar ...de cat sa va dau bani voua mai bine iau ceva la copil,,sunteti nu mai zic cum,,,,,,,,,,,,nu e frumos,,,si nu mai zic ca acum 8 ani miati anulat conturi cu millioane de puncte  degeaba,,,aveti voi oameni vostri dar ganditiva si la alti,,,si cand va mai aud ,,,,ca aveti probleme cu situl imi vine sa rad,,,voi nu aveti probleme cu  situl ci cu voi insasi ,,si eu sunt administrator la situl,,filelist,, dar nu se face asa ceva ca pana la voi,,,ce sa va zic ,,sa va fie rusine,atata,,,asta e romania,,,si asta e situl ,,,joci si pierzi si punctele si baniiiiiiii,,e asa?bv voua lasa ca mai pe seara intru si va las toate punctele aicia,,ca sa nu va mai ganditi la ele,,,,bv voua felicitari..mai angajati?poate mai gasiti oameni,,,,nu e bine sa fac o reclamatie stiti voi unde,,,dar nu sunt ca voi obraznic,,,pa si spor la luat k

 
Pagina 6 din 7
 Prima<4567