Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 2 din 7
1234>Ultima   
 
Vezi primul necitit
 
20-02-2018,18:10
#11
melony Data inregistrarii: 13/11/2014 Mesaje: 4 Online
Draga Maryalena
 
 

optiunea deriva din verbul >a opta> stiu asta .am tastat gresit ok  scz !!! Dar in ce priveste vocabularul tau  nu am gresit , nu numai ca e de mahala dar e si trivial !!!   Cu drag acelasi melony

 
20-02-2018,18:22
#12
luciansuk Data inregistrarii: 21/11/2017 Mesaje: 12 Online
 
 

in locul tau de rusine nu as mai intra pe site daia numai joaca nimeni cu tn din cauza ta sa schimbat tot

 
20-02-2018,19:10
#13
melony Data inregistrarii: 13/11/2014 Mesaje: 4 Online
 
 
Citat de la luciansuk:

in locul tau de rusine nu as mai intra pe site daia numai joaca nimeni cu tn din cauza ta sa schimbat tot

ti-am mai spus si repet invata gramatica  

 
20-02-2018,21:49
#14
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la Athelstan:

domnule TheAnnihilator mai bn ati reseta site-ul si ati da toti useri de la 0 asta e cea mai buna rezolvare o luam toti frumos de la 0 no sa mai exziste manari etc.... lumea o sa cumpere un pachet 2 de puncte si os sa-si vada fiecare de treaba lor eu mi-am spus parerea dumneavoastra sunteti in masura sa decideti ce si cum faceti va multumesc!

Asta este o decizie foarte dura (pe care as lua-o instant daca ar fi site-ul meu), cat despre faptul ca nu o sa mai existe manari - greu de crezut, poate nu la acest nivel, dar intotdeauna vor fi. Deocamdata suntem in faza de "curatenie", dar este foarte greu pentru ca sunt destul de versati ca sa nu lase dovezi. Chiar si asa, o sa remarcati ca Mrs_Ferdoser (Malasorte), Melony si Southampton_ (Piticul Arb) nu au fost suficient de atenti. Si, probabil, vor mai urma si altii.

 
20-02-2018,21:52
#15
TheAnnihilator Data inregistrarii: 31/07/2014 Mesaje: 137 Online
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Asta este o decizie foarte dura (pe care as lua-o instant daca ar fi site-ul meu), cat despre faptul ca nu o sa mai existe manari - greu de crezut, poate nu la acest nivel, dar intotdeauna vor fi. Deocamdata suntem in faza de "curatenie", dar este foarte greu pentru ca sunt destul de versati ca sa nu lase dovezi. Chiar si asa, o sa remarcati ca Mrs_Ferdoser (Malasorte), Melony si Southampton_ (Piticul Arb) nu au fost suficient de atenti. Si, probabil, vor mai urma si altii.

Oricum, va recomand cu caldura sa nu jucati (sau chiar daca jucati, sa fiti rationali in ceea ce priveste sumele) cu persoanele pe care le banuiti de joc nesportiv

 
20-02-2018,22:13
#16
luciansuk Data inregistrarii: 21/11/2017 Mesaje: 12 Online
 
 

multumim frumos chiar ne dorim sa verificati conturile care ati spus sa vedeti ca nu au fost corecti melony ia dat lu mrs si mrs lui southampton in masters daia numai juca nimeni cu ei la masa intrebati pe teohacherul si maryanela cand ii vedea nu juca ca stia ca joaca pe mana

 
20-02-2018,22:36
#17
ivoire Data inregistrarii: 28/07/2014 Mesaje: 10 Online
chat de la MELONY
 
 
Citat de la TheAnnihilator:

Asta este o decizie foarte dura (pe care as lua-o instant daca ar fi site-ul meu), cat despre faptul ca nu o sa mai existe manari - greu de crezut, poate nu la acest nivel, dar intotdeauna vor fi. Deocamdata suntem in faza de "curatenie", dar este foarte greu pentru ca sunt destul de versati ca sa nu lase dovezi. Chiar si asa, o sa remarcati ca Mrs_Ferdoser (Malasorte), Melony si Southampton_ (Piticul Arb) nu au fost suficient de atenti. Si, probabil, vor mai urma si altii.

sant  total surprins  de asocierea pe care o faceti D-voastra mie cu jucatori amintiti . sant deasemenea  surprins ca va lasati influetat de opiniile unor jucatori care nu stiu sa piarda . In afara faptuluui ca in permanenta m-au jignit  in diverse moduri ,nu au avut nici o retinerede a se alia i n scopul de a ma lasa.,daca se poate cu zero puncte .daca vreti pot da exemple   (atheslan-luciansuk ,teohacherul-maryalena , si lista poate continua.  Ma  mir  ca m-ati ales pe mine ci nu de exemplu pe  teohacherul si marylena, care sant de poveste pe sait !!! in dorinta lor de  a ma termina   au uitat sa si mai joace  dand aproape mereu cacea  (a se verifica)   si atunci  cum sa nu piarda ??///Personal  NU MI-AM DORIT sa se ajunga la asemenea  situatie si regret  dar in acelasi timp va rog  sa verificati faptul ca eu am jucat  mereu  onest    si nu merit aceasta sanctiune.  Va   multumesc pentru atentie                                                                                                                                                                                                                    Cu stima       melony

 
20-02-2018,22:50
#18
luciansuk Data inregistrarii: 21/11/2017 Mesaje: 12 Online
 
 
Citat de la ivoire:

sant  total surprins  de asocierea pe care o faceti D-voastra mie cu jucatori amintiti . sant deasemenea  surprins ca va lasati influetat de opiniile unor jucatori care nu stiu sa piarda . In afara faptuluui ca in permanenta m-au jignit  in diverse moduri ,nu au avut nici o retinerede a se alia i n scopul de a ma lasa.,daca se poate cu zero puncte .daca vreti pot da exemple   (atheslan-luciansuk ,teohacherul-maryalena , si lista poate continua.  Ma  mir  ca m-ati ales pe mine ci nu de exemplu pe  teohacherul si marylena, care sant de poveste pe sait !!! in dorinta lor de  a ma termina   au uitat sa si mai joace  dand aproape mereu cacea  (a se verifica)   si atunci  cum sa nu piarda ??///Personal  NU MI-AM DORIT sa se ajunga la asemenea  situatie si regret  dar in acelasi timp va rog  sa verificati faptul ca eu am jucat  mereu  onest    si nu merit aceasta sanctiune.  Va   multumesc pentru atentie                                                                                                                                                                                                                    Cu stima       melony

1 daca jucai corect nu iti pronunta numele 2 stim toti jucatori din masters cine esti cum lai ridicat pe mrs 3 toti suntem nemultumiti de felu ca numai tu castigi din toti cum vine asta 4 cu a reusit sa faca mrs 300 mil asa repede? ajutat de tn 5 numai baga pe alti gen teo sau mary ca oricine juca cu tine pierdea nu numai eu sau altu toti deci ceva nu e in regula sa se faca dreptate asta vrem toti

 
20-02-2018,22:56
#19
ivoire Data inregistrarii: 28/07/2014 Mesaje: 10 Online
chat de la MELONY
 
 

De asemenea  vreau sa va reamintesc ca joc pe acest sait de la infiintarea lui  si am cotizat in permanen ta cu sume importante  ce se pot verica  foarte usor .De la preluarea saitului de catre d-voastra nu am facut altceva decat sa joc onest si necoflictual  . Situatia prezenta nu am provocat-o eu . si am senzatia ca va debarasati foarte usor de jucatorii onesti  in benificiul  unor  jucatori care intr-adevar  joaca pe mana (manari)   E alegerea D-doastra   si v-o respect !!!                                                                                                                                                                    cu stima  melony

 
20-02-2018,23:00
#20
luciansuk Data inregistrarii: 21/11/2017 Mesaje: 12 Online
 
 
Citat de la ivoire:

De asemenea  vreau sa va reamintesc ca joc pe acest sait de la infiintarea lui  si am cotizat in permanen ta cu sume importante  ce se pot verica  foarte usor .De la preluarea saitului de catre d-voastra nu am facut altceva decat sa joc onest si necoflictual  . Situatia prezenta nu am provocat-o eu . si am senzatia ca va debarasati foarte usor de jucatorii onesti  in benificiul  unor  jucatori care intr-adevar  joaca pe mana (manari)   E alegerea D-doastra   si v-o respect !!!                                                                                                                                                                    cu stima  melony

numai incerca sa te scoti melony si lasa admini sa isi faca treaba daca ai jucat corect sa verifice si mai ales sa verifice si cum castigi numai tu tot alti nimic nu sunt singuru care zice asta suntem toti de acceasi parere asa ceva nu sa vazut de cand e site garantez 

 
Pagina 2 din 7
1234>Ultima