Daca intampini probleme Raporteaza bug
 
Pagina 1 din 5
123>Ultima   
 
Vezi primul necitit
 
27-11-2008,23:05
#1
cr33p Data inregistrarii: 17/01/2008 Mesaje: 0 Online
Nemultumire
 
 

Un anume zoro a intrat la masa dupa ce probabil s-a trezit cu fata la cearceaf.
A inceput sa injure si sa jigneasca dupa care, dintr-o data, a devenit admin la masa si ne-a dat pe toti afara, cu amenintari, si alte 'minunatii'. Injuraturi au fost din mai multe parti dar curios cum am jucat cateva ore si nimeni n-a atacat pe nimeni pana n-a intrat bovina la masa.
Am citit la sectiunea "[url=http://joci.ro/ajutor/sunt-jucatori-...ti-masuri.html]ajutor" dupa ce omu' s-a deconectat sau a plecat in alta camera.
Daca intr-adevar e admin, spuneti-mi va rog sa pot sa-mi sterg contul pentru ca nu accept ca un individ sa-si bata joc.
Inteleg ca este un serviciu gratuit dar (repet, in cazul in care e admin), nu mai dati acces din-asta celor care nu-l merita.

Incidentul s-a intamplat in seara asta (28 nov), la Hold'em Poker, masa era 247, in jurul orei 00:40.
Daca exista vreun log, sa se uite cineva si sa ma lamureasca si pe mine.
Multumesc.

 
28-11-2008,08:54
#2
Ace Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 2 Offline
 
 

In primul rand, langa numele jucatorilor la masa este un buton pentru raportat, R. Daca un utilizator iti aduce injurii sau incalca regulamentul site-ului, te rog sa-l folosesti cu incredere. Numai asa vom putea analiza logurile si lua masurile necesare. Mai multe detalii gasesti la Ajutor.

Nu exista nici un administrator Joci.ro cu nick-ul zoro. Administratorii site-ului apar scrisi cu culoarea rosie. Probabil zoro a devenit gazda la masa(dupa ce prima gazda a parasit masa) si te-a dat afara.

 
28-11-2008,19:16
#3
dan_89 Data inregistrarii: 12/11/2008 Mesaje: 0 Online
 
 

cum pot sa-mi schim si eu nick-ul??? spune-ti-mi va rog !!!!!!!!

 
01-12-2008,08:52
#4
Lara Data inregistrarii: 14/11/2006 Mesaje: 5 Online
 
 

Din pacate nick-ul nu se poate schimba. Daca doresti neaparat un alt nume creaza alt cont. Atentie insa: nu poti transfera puncte de pe un cont pe altul, acest lucru duce la anularea ambelor conturi. Vezi Regulamentul.

 
04-12-2008,16:09
#5
cr33p Data inregistrarii: 17/01/2008 Mesaje: 0 Online
 
 

(acum) stiu despre acel buton de a raporta un user. Cum ziceam si in primul post, am luat la cunostinta dupa ce individul a iesit si odata cu el s-a dus si butonul respectiv, lucru care m-a determinat sa postez aici.
Prima gazda eram eu, nu am parasit masa (cel putin nu pana m-a dat el afara), nu am trecut nici macar spectator. Pur si simplu acel 'G' a trecut in dreptul lui.
Oricum, multumesc de raspuns.

 
23-12-2008,11:57
#6
roxy18 Data inregistrarii: 07/02/2008 Mesaje: 0 Offline
bannnnnnnnnn
 
 

insur3d sau cum are numele transfer de puncte pela 1:48 1:51 cu ana_cumintziika

 
23-12-2008,13:58
#7
insur3d Data inregistrarii: 12/02/2008 Mesaje: 0 Offline
 
 

roxy18 tu de unde sti ca nu erai in joc....sau tu ai si celalalt user si mai ai inca unu ByJay nu e asa?...si cine stie cate mai ai

 
28-07-2009,09:18
#8
men_r Data inregistrarii: 19/01/2009 Mesaje: 0 Offline
 
 

NU este normal sa imi inchideti un cont care il am de cateva luni, va rog ganditi k nu am fc transfer mai mare de 10000, nick men_r va rog raspunde'ti

La contul acesta am lucrat mult de tot si am pierdut multi nervi, nici macar o avertizare , puteati macar sa ma atentionati , dar nu sa anulati un cont in 5 min fara nici macar un mail trimis, nu este corect, poate aveti oamenii vostri ce raporteaza anumite lucruri si ascultati la prostiile lor.:rolleyes:
tot astept un raspuns sau un mail unde pot disuta cu cineva

 
28-07-2009,10:07
#9
giovani_francezul Data inregistrarii: 18/04/2009 Mesaje: 0 Offline
dezamagit
 
 

Men_r are dreptate totala...din pakate si cu mine a-ti facut la fel.mi-ati anulat contul drakkk_ doar pt k am dat 6k unui amarat,si la-ti anulat fara k makar sa primesc un avertisment,iar altii care vand milioane de pct nu patesc nimic.Dragii mei admini voua vi se pare corect ce se intampla???Am muncit si ma-m chinuit sa fac punctele astea chiar dak nu erau multe si voi imi anula-ti contul pt k am dat 6k fara k makar sa primesc o avertizare???:(

 
28-07-2009,11:05
#10
giovani_francezul Data inregistrarii: 18/04/2009 Mesaje: 0 Offline
 
 

Va rog frumos sa-mi explicati si mie ce transfer de pct am facut cu acest cont cand eu am 10k pe el si nu am mai jukt de ieri dimineata!chiar va bateti joc de oameni?va rog sa-mi spuneti ora,data si cu cine am facut transferul de pct.astept raspuns

 
Pagina 1 din 5
123>Ultima